RSS

Môj rok 2013

22 dec
Môj rok 2013

Blížiace sa Vianoce a koniec roka je časom keď sa dá čo to bilancovať. Dnešný môj príspevok nie je ani tak o bilancovaní. Je len takým pohľadom späť na uplynulý rok. 

Týmto by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí zavítali na môj blog. Poďakovanie a veľká vďaka patrí priateľom, ktorí ma podporujú a s ktorými môžem stráviť neuveriteľne krásne chvíľe v prírode pri rôznych príležitostiach. Špeciálne by som rád “vypichol” troch, ktorí sú mi z bushcrafterskej rodiny blízki: Atti, Juraj, Maťo. Vďaka Vám priatelia za všetky tie “P” – pomoc, poradenstvo, pijatiku, ale hlavne Priateľstvo s veľkým P (či veľkou? :-D).

Osobitná vďaka patrí však môjmu synovi, s ktorým sme tohto roku strávili viac času vonku a mali viac zážitkov a spoločných skúseností.

A na záver, najväčšia vďaka mojej krajšej polovičke za jej trpezlivosť a pochopenie pre moju vášeň.

Všetkým želám pokojné a ničím nerušené Vianočné sviatky a v nadchádzajúcom roku hlavne veľa zdravia.

 
6 komentárov

Posted by na 22. decembra 2013 in Uncategorized

 

6 responses to “Môj rok 2013

 1. atti.hombre

  22. decembra 2013 at 19:45

  Oj to ja musím poďakovať za super klímu…ostrov záchrany medzi priateľmi.Prajem Tebe,všetkým tvojim blízskym šťastné a veselé…a do Nového roka 2014 veľa pevného zdravia…za vagon šťastia…pohárik čo nemá dno… a ženu čo nemá zábrany 😀

   
 2. Juraj1974

  22. decembra 2013 at 20:30

  Ja si dovolim podakovat za tvoje srdce. To co davas do svojej vasne tomu dava ten spravny punc. Tvoje vnimanie je neskutocne. Dakujem ti priatel moj ze dokazes takto prezentovat spolocne stravene chvile pod stromami ci v civilizacii. Vzdy budem rad ak nase kroky budu mat spolocny smer. Ak budeme mat moznost pit z jednej studne alebo jest z jedneho taniera. Vzdy mi bude potesenim podat ti ruku ci je to na uvitanie ci na rozlucku. Viem ze mase kroky maju vela spolocne a tesim sa na tie co budu. Zelam tebe a celej tvojej rodine vsetko len to najkrajsie a prajem vela sil na zdolavanie problemov zivota.

   
  • chameleonsk

   22. decembra 2013 at 20:43

   Priatelu, vazim si tvoje slova a bude mi cťou ti robiť spoločnosť pri potúlkach prírodou. Zdravia, pochopenia, síl tebe aj tvojej rodine želám.

    
 3. SKW

  22. decembra 2013 at 22:01

  Ako posledný z troch vypichnutých sa pripájam k poďakovaniu za príjemné chvíle a zážitky z lesov priateľu. Prajem Tebe a Tvojej rodine všetko dobré, krásne Vianoce a šťastný Nový rok! 🙂

  M.

   

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d blogerom sa páči toto: